• قوانین فروشندگان

قوانین فروشندگان

آفی نت offinet-logo-farsi

قوانین فروشندگان در آفی نت

فروشنده محترم در صورتی که مایل به همکاری با فروشگاه آفی نت هستید باید به نکات زیر توجه داشته باشید و برای همکاری با ما حتما قوانین زیر را رعایت فرمایید:

 1. در این فروشگاه محصولاتی تایید می شود که بر خلاف قوانین جمهوری اسلامی نباشد و نماد الکترونیک آن را برای فروش تایید کند.
 2. آفی نت برای فروش محصولات شما کارمزدی که با شما توافق شده است را کم کرده و ما بقی را با شما تسویه میکند.
 3. حداقل مبلغ تسویه حساب با فروشندگان ۲۰۰۰۰ تومان است.فروشنده موظف به تحویل یک شماره کارت به آفی نت برای تسویه حساب می باشد.
  • تبصره : تنها موجودی حاصل از فروش محصول، قابل برداشت است و فروشندگان نمی توانند با شارژ کیف پول خود، موجودی حساب را افزایش داده و درخواست برداشت وجه ارسال کنند. مبالغ شارژ شده به این منظور به هیچ وجه قابل عودت نیست و فروشندگان عزیز می توانند با اعتبار غیرنقدی خود به خرید از فروشگاه بپردازند.
  • تبصره : فروشنده در صورت تسویه حساب کمتر از ۲۰۰۰۰ تومان باید یک روز قبل به آفی نت اطلاع دهد.
 4. تسویه حساب با فروشندگان به صورت هفته ای یک بار یا دو مرتبه بستگی به میزان فروش فروشنده می باشد.در صورتی پول وجه در همان هفته به فروشنده واریز می شود که مدت ۴ روز از ارسال جنس گذشته باشد و تماسی از خریدار به علت عدم دریافت محصول و نقص و خرابی محصول نداشته باشیم.
 5. فروشنده موظف است ظرف مدت معلوم طی قرار داد جنس را تحویل پست یا پیک داده و در صورت تحویل به پست کد پیگیری آن را برای ما به منظور پیگیری ارسال نماید.
 6. هزینه پست تنها در فاکتور آفی نت ذکر میشود و در فاکتور فروشنده عدد ۰ نمایش داده میشود.
 7. قیمت هزینه پست کشور توسط آفی نت در فایل pdf به فروشنده ارسال می شود تا بتواند از حدود قیمت ارسال به مشتری آگاه باشد و از حدود هزینه ای که در زمان تسویه حساب آفی نت باید به فروشنده بدهد آگاه باشد
 8. فروشنده موظف است جنس را دقیق مشابه اطلاعات ذکر شده برای خریدار ارسال کند در صورت وجود مغایرت یا خرابی محصول ، موظف به پس گرفتن آن کالا می باشد و تا ارسال مجدد کالا وجه آن کالا با فروشنده تسویه نمی شود و هزینه ی پست از محل مشتری تا فروشنده و ارسال کالای جدید از فروشنده به مشتری از حساب فروشنده کم میشود.
 9. مدت زمان لازم برای تایید محصولات شما به شرطی که کلیه اطلاعات و قوانین مندرج برای درج محصول در مارکت را رعایت کرده باشید، در حدود ۱۶ ساعت کاری است. همچنین در صورت عدم تایید محصول نیز مدیران یا کارشناسان آفی نت دلیل عدم تایید محصول(عکس بی کیفیت ، جنس نامتناسب ، وجود محصول مشابه و…) را به شما اطلاع میدهند
 10. سعی کنید در توضیحات محصول کاملا صادق باشید چون نسبت به نوشته های خودتان باید پاسخگو باشید و به خریداران پشتیبانی دهید.
  • تبصره : چنانچه قابلیتی را در توضیحات درج کرده باشید و این قابلیت در محصول شما وجود نداشته باشد یا توضیحات شما مغایر با امکانات موجود در محصول باشد و خریداران نسبت به این مساله اعتراضی داشته باشند آفی نت حق دارد خرید را مسترد کند و ضمن کسر مبلغ واریزی به موجودی فروشنده و بازگشت وجه خرید به خریدار، نسبت به کسر درصد خود از حساب کاربری فروشنده اقدام کند و فروشنده  نیز حق هرگونه اعتراض در این مورد را از خود سلب می نماید.
 11. فروشنده موظف به بروز رسانی محصولات خود می باشد و در صورت عدم بروز رسانی محصول به اتمام موجودی درصورت خرید مشتری و نبود محصول  باید در همان روز به آفی نت اطلاع داده شود .هزینه مشتری توسط آفی نت مستردد میگردد و هزینه انتقال آن ازحساب فروشنده کم می گردد و به عنوان امتیاز منفی برای فروشنده منظور میگردد.
 12. فروشنده در صورت تغییر قیمت کالا باید آن را در سایت ثبت کند در صورت تاخیر در ثبت آن و خرید مشتری ، در صورت موافقت مشتری مابع التفاوت هزینه واریز میشود اما در صورت عدم رضایت مشتری ، هزینه مشتری توسط آفی نت مستردد میگردد و هزینه انتقال آن ازحساب فروشنده کم می گردد و به عنوان امتیاز منفی برای فروشنده منظور میگردد.
 13. فروشنده موظف به مشاهده روزانه صفحه خود برای اطلاع از آخرین سفارشات می باشد. و تاخیر در ارسال کالا به مشتری به عنوان امتیاز منفی برای فروشنده منظور میگردد.
 14. درصورتی که سفارشات مشتری از چندین فروشنده باشد ارسال آن را آفی نت انجام میدهد و طبق قرار با هر فروشنده آفی نت مبلغی برای ارسال کالا از فروشنده به آفی نت پرداخت می کند .فروشنده هیچ حق دیگری در خصوص دریافت پول ارسال به مشتری ندارد.
 15. در صورتی که امتیاز های منفی به حد ۲ امتیاز منفی رسید آفی نت حق دارد بعد از تحویل آخرین خرید مشتری با فروشنده لغو قرار داد کند و بعد از محاسبه ضرر زیاد وارده مابع التفاوت هرینه را به حساب فروشنده واریز نماید.
 16. در صورت وجود یک محصول مشابه بین دو فروشنده ، آفی نت الویت را برای قیمت کمتر و سابقه مثبت فروشنده میدهد.
 17. با ارسال درخواست تبدیل عضویت به فروشنده، فروشندگان مواد توافقنامه و ضوابط آفی نت را پذیرفته و نیازی به اخذ امضاء از فروشنده وجود ندارد.
 18.  آفی نت در قبال حفاظت کامل از اطلاعات شخصی فروشنده مسئول بوده و فقط در صورت دریافت حکم قضائی اطلاعات شخص مورد تقاضا را بنا بر ضرورت قانونی در اختیار مقام قضائی قرار خواهد داد.
 19. برای افزودن محصولات خود به فروشگاه حتما طبق راهنما عمل کنید.
 20. درصورتی که فروشنده آدرس وب سایت و اینستا گرام یا کانال تلگرام خود را در سایت قرار دهد موظف است به صورت هفتگی یکبار تبلیغ سایت آفی نت را در یکی از موارد بالا قرار دهد
 21. فروشنده موظف است قیمت اجناس خود را برابر یا پایین تر از وب سایت خود قرار دهد
 22. تغییرات توافقنامه: توافقنامه استفاده از خدمات آفی نت تابعی است از قوانین جمهوری اسلامی ایران و سایر قوانین مجامع ناظر بر وب سایت ها، در صورتی هرگونه تغییر در قوانین فروشندگان آفی نت به تمام فروشندگان خود تغییرات را ارسال می نماید.

 

اسکرول